DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
">
Novinky

Omlouvám se ,ale z časových důvodů  se již nemohu timto stránkám nadále naplno věnovat ,pokud by měl někdo z Vás zájem o převzetí admina rád přenechám info na můj mail .

 Děkuji za návštevu a s pozdravem Radys


 

 

 

Všem velká omluva za dlouhodobou odmlku !!! Je tady pár změn v profilech bubeníků  jen  další změny ohledně rokykapel přinesu později ,avšak důležitá informace! Všem dobře známá HC kapela BED SORES ...hledá bubeníka informace na můj mail ,nebo přímo na stránkách BS ...http://bandzone.cz/bedsores

 

 


 

Takže další zajímavá  akce , kde se můžeme potkat je zde . ..vícero informací na profilu BZ .

 

 

 


 

  

 

 ...skupina XATAX ve spolupráci s Kasíno club, plánuje jedinečný retro koncert , na kterém zazní oprášené písně z dob 89 - 2oo1. Tato jednorázová akce se bude konat 5.11.2o1o v Rokycanském klubu Kasíno. Na tomto večírku zahrají také legendární mel.punx z Rokycan PŮLKY RYB //dnes "The Critters" s čestnými hosty !!! // + kapela IN PUBLIC ILL, samozřejmě punková a západočechům známá :-) ...na této ojedinělé akci si zopakujeme atmosféru nejlepšího západočeského klubu Koupák Strašice z doby let 1997-1999.
Xatax http://bandzone.cz/xatax
Půlky Ryb http://bandzone.cz/thecritters
In Public Ill http://bandzone.cz/inpublicill

 


 

  

Canaima  ( s bubeníkem Marcem  ,který prošel rukopisem   p. Žemličky )  právě propaguje svůj prvotní debut " Steal The Taime " , který pokřtí 15.5.2010 v Rokycanském klubu Kasíno a joko hosta si  přizvala  kapelu - Už jsme doma , která poprvé historicky vystoupí v Rokycanech ...čeká nás jistě zajímavý  večírek s kvalitní Music !!!

 


 

 

Pozvánka na dvojkoncert pořádaný naší kapelou SUN.HAS.CANCER  a to 12.3. V nepomuku - Coffee Shop

a druhý den 13.3. Rokycany , Klub Kasíno: Vystoupí kapely - Minority Sound, Galactic Industry, Kusumam, Interloud a TraiTor.

Kdo by jste se rozhodl navštívit oba dva koncerty máte jeden zadáčo, jinak vstupné za 99 kč.

 

 

 

 

Do nového roku 2010 jen to nejlepší přeje Radys....hlavně ať to hraje ....!!!

 

 

 


 

 

 

Další horká novinka  Rokycanské deathové smečky Feeble Minded je na světe.! Bicí samozřejmě nahrál  Hořovický Wenca Waníček . Tato nahrávka  vychází pod křídly  Grodhaisn Productions veškeré info naleznete ZDE .

 


 

 

 

Nové CD  skupiny Interitus je venku   je zde 12 věcí, vydavatelem se stal plzeňský AVIK.  Zakoupit  možno zde nebo na koncertech skupiny. Případně u mě (Radys)

 


 

 

 

Dnes jsem přidal 23 bubeníka z našeho okresu , tento počet mne mile překvapil a doufám , že přibydou další .....zde  přidávám něco zajímavého pro inspiraci.


 

 

Tak tenhle 17 letý bubenický zázrak bych vám přál spatřit na živo ,ještě o něm asi hodně uslyšíme.Ppřidávam stručné info o jeho začátcích plus ukázkové video zde
Eloy Casagrande Lopes se narodil v Santo Andre, Sao Paulo, Brazílie dne 29. ledna 1991. V roce 1997 jeho rodiče zaznamenali začínající rytmickou citlivost a koupili mu jako hračku první malou soupravu bubnů. Pokrok byl rychlý a o rok později obdržel Eloy profesionální bubny a byla zahájena výuka. Opět udělal rychlé pokroky a získal uznání na místní televizní show . Byl to pravda bubnovcí  zázrak, zdokonalující neustále  svojí perkusní statečnost v hudebních situacích. Věci se začaly dít pro Eloye v dubnu 2003, kdy se objevil na TV Globo národní talent contest. Za  třiceti sekund  Eloy vyhrál top místa. V průběhu roku 2004, začal navštěvovat  hudební semináře, workshopy a hudební veletrhy  jako ukázkový firemní hráč.
Eloy začal užívat lekce s  bubeníkem Aquiles Priesterem. Víkendový festival 2005 -  Zde Eloye provází velký potlesk a odváží si domů cenu  pro Top bubeník v kategorii do 18 let. Poté začíná vstupovat na pole profesionálního bubeníka ....


"Chtěl bych podpořit teenagery, aby prozkoumávali  hudbu," říká Eloy. "Hudba nejen přináší lásku, mír a štěstí, ale také může mít hodně  profesionálních možností."

http://www.eloycasagrande.com.br -  


 

 

 V odkazu naleznete skvělý web  ,kde je spousty informací s videoukázkami a profily bubeníků z celého světa -                                                                                                   http://www.drummerworld.com


 

 

 Můj nový krasavec -  PEARL Morgan Rose  14" x  5" -  ocelový snare bubínek se silným ,až zlím zvukem jsem si vybral pro jeho agresivní  sirový zvuk ,který potřebuji protlačit v mojí kapele při obsazení 6 nástroji. 

 Při testech jsem ještě vybíral mezi :

MAPEX, 5 1/2x14" Black Panther, Maya Aztec

PEARL, Chad Smith, 5 1/2 x 14"

BAZAR ! Budu prodávat svůj starý snare Mapex M birch series ,kovový 14" x 6"- cena bude kolem 1600,-kč ,k prodeji mám také jeden dřevěný YAMAHA DP series 14" x 5,5" ten bude kolem 1000 kč , kdo by měl zájem určo se nějak domluvíme .

TIP ! Doporučuji pro představu o nabízených snare bubíncích na letošní rok  toto vide - opravdu zajímavé ......zde  TIP!

Všecky Vás zdravim Radys

 


 

 

Cajon - celá souprava v jedné bedýnce ...více o tomto zajímavém nástroji na Muzikusu zde 

 


 

Přibyly nové kapely v sekci  kapely z Rokycanska , zároveň chystám novinku, a to rozhovory s bubeníky zařazenými na rokydrumrech ,takže sledujte naše stránky  - v nejbližší době zveřejnim první úlovek !!!

 

 


 

Po delší odmlce jsem opět  zde - přínášim pozvánku na Pardubický bubenický sraz  ,který se konná 19.4 2009 ( loni jsem byl a super) ,tak kdo byste

měl zájem taktéž vyrazit na tuhle akci , napište a jede se !!!!

Vše potřebné info zde 

Pic bic Radys


 

 

Bubenický workshop Pavla Fajta  " Kdo bubnuje lítá "

Termín : 6 - 10. 8. 2008

Místo konání : V areálu lomu Mrakov (okr .Domažlice)

škola na bicí soupravu a percussion večer bubenický session

cena 1500 kč ( notový zápis a audio nahrávky )

nástroje sebou + koberec,

ubytování ve vlastních stanech

odkaz www.lomecek.cz

info P. Fajt  - tel: 608030168 ,mail fajt@centrum.cz


 

 

 

Tak tohohle chlapíka asi netřeba moc představovat , měl jsem tu možnost ho poznat blíže  ,dokonce jsem od něj obdržel pár paliček (on moje nechtěl nevim proč)   zde  ukázkové video a zde odkaz na jeho web. (Radys) 

 


 

 

Zajel jsem omrknout tenhle bubenický sraz ,který se konal ve vzdálených Pardubicích. Z mále haly ,byla tahle sešlost přemístěna do velké, což zvukově určitě neškodilo. Sjelo se 38 souprav  - bubeníků různé úrovně (od dětí až po starší pány). Nacvičily se  3 skladby ,které byly spíše improvizované , protože za 3hodiny příprav se moc velký zázrak naučit nedá. To, ale na atmosféře jednoho ritmu neubralo - zvuková síla ,vytvořená všemi bicisty najednou otřásala konsrukcí haly ,což každý bubeník určitě ocení. Po přehrání 3 songů následoval program ,který obohatila parta bubenických nadšenců z Pardubické konzervatoře  FULL CONTAKT a po nich SANTANA REVIVAL. Tahle akcička určitě stála za návštěvu a doufám, že se za rok opět uskuteční. Škoda jen ,že zde u nás na Rokycansku podobná akce neexistuje ...ale třeba....??

odkat je zde http://www.bumbum.cz/     (Radys)

 

TIP !

www tip - Bubenický portál 

Na tomto skvělém bubenickém portálu najdete tuny zajímavých informací pro bubeníky. Recenze bicích komponent, celých sestav, hardwaru a příslušenství, reportáže z předváděcích akcí, výstav a veletrhů, fotoreportáže ze zajímavých akcí, historie firem zabývajících se výrobou bicích, factory tours... Mezi tím vším spousty dalších odkazů, seznamy prodejců, rozmanité aktuality a také nechybí ani fórum.

www.mikedolbear.co.uk


TIP !

www tip - Specialitky pro bubeníky 
Chřestítko, které se nemontuje na šroťák, ale na kopák. Činely ve tvaru větráků. Trojšlapka. Fosforeskující bubenické paličky, paličky z karbonových vláken, držák alko/nealkoholických nápojů šroubovaný na činelový stojan, tlumení kopáku, speciální grafická úprava bicích, ozdůbky pro vaše bubny, miniaturní paličky, které si navléknete na prsty. Tohle všechno a ještě několik dalších specialitek bylo možné vidět na americké NAMM Show v posledních třech letech.

www.otheroom.com/NAMM04/Perc.htm
www.otheroom.com/NAMM05/Perc.htm
www.otheroom.com/namm/perc.html

 


 

TIP! Super akce -  na drumcentru nabízí tuhle soupravu MAPEX M Birch - Touring shell kit za parádní cenu!bubny : BD : 18 x 22 "

TT : 9 x 12" ( grátis bonusový TT 8 x 10" )

FTT: 12 x 14"

snare : 5,5 x 14"

tom holdery dle fotografie

(*bez jakéhokoliv dalšího hardware)

na všechny bubny grátis polstrované obaly MAPEX

celá souprava je osazena REMO Pin Stripe, Made In USA

povrchová úprava fólie Black Sparkle

limitovaná série 250 sad celosvětově


cena : 17 590,-Kč

  Skvělí bubeníci YAMATO . V Plzni vystoupí 11.3.2008. v lokomotivě  - Nechte své srdce zase chvíli tlouci v rytmu „Shin-On“!

 


 

   Zde si můžete zakoupit lupeny na tento fest ,který je jen kousek za hranicí našeho okresu  ( program zde)


 

  Přibyly  nové odkazy na kapely  z Rokycanska


 Zde se je možnost  přihlásit  se na 4 .ročník  bubenického srazu BUM BUM Pardubice , který se konná 19.4.2008 v Pardubicích v malé ČeZ Aréně.

 (Foto by http://www.bumbum.cz )


Dne 29.1.2008 byly spuštěny tyto stránky. Slouží ke zlepšení informací o všech bubenících z okresu Rokycany a tak vůbec o muzice . Postupně se zde budou objevovat a zdokonalovat jednotlivé profily všech hráčů bicích nástrojů. Jestliže některý  drumer bude opomenut, prosím o okamžitém upozornění.  (viz kontakt)

 


     
Návštěvnost:   |  Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek