Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
">
Odkazy

www.bandzone.cz - music portal 

http://www.hellsbells.cz - Smíchovský rockin´ pub

http://www.drumcenter.cz/ - vše kolem bicích

http://www.podlampou.cz/ - rock club Plzeň

http://www.666.cz/ - nosferatu shop

http://www.metalzone.info/ - metal music webzine

http://www.culturebeat.cz/ - internetový kulturník

http://www.metalhammer.co.uk/ - metal music webzine

http://www.metalopolis.net/ - a další metal webzine

http://www.basinfirefest.cz/ - letní fetival v Pořičí

http://www.jam-club.cz/ - beat club Plzeň

http://www.netspojeni.estranky.cz/stranka/tv-on-line - internetové TV

http://www.allmetal.cz - vše o metalu, koncerty novinky

http://www.zlutak.cz/ - parádní Pardubický rokáč

http://www.prorockshop.cz - vše pro rock, metal, punk On-line shop

http://www.fitbar.cz/klubkasino/index.php?action=home-page  -  Rokycanský music club

 


 

    Zde jsou České a zahraniční Metalové Festivaly


12th Roadburn Festival http://www.roadburn.com/  Tilburg (NL)

Apocalyptic Form Of Death  www.afod.pc.cz  TRHOVÉ SVINY (CZ)

ARSCH CHOLIO OPEN AIR http://www.arschcholio.de/  MALCHIN (DE)

Bang Your Head http://www.bang-your-head.de/  Balingen (DE)

BASINFIREFEST  http://www.basinfirefest.cz/  Spálené Poříčí(cz)

BENÁTSKÁ NOC http://www.benatskanoc.cz/  MALÁ SKÁLA (cz)

Bloodstock Indoor Festival http://www.bloodstock.uk.com/bif/index.php

BRAINWASHING FEST http://brainwashing.url.sk/  JABLONEC (SK)

BRUTAL ASSAULT http://www.brutalassault.cz/  Svojšice u Přelouče (cz)

CZECH ROCK BLOCK  http://www.spvmusic.cz/crb/05/  Plasy, Jihlava (cz)

DRÁTO FEST http://www.dratofest.cz/dratofest-5/showpage.php?name=fest  NÁMĚŠŤ NA HANÉ(CZ)

EARTHSHAKER Fest http://www.earthshaker-fest.com/  KREUTH (DE)

Earthshaker Fest http://www.earthshaker-fest.de/  Kreuth (DE)

GODS OF METAL http://www.godsofmetal.it/  MILAN (IT)

Graspop metal Meeting http://www.graspop.be/   Dessel (BE)

Headbangers Open Air http://www.headbangers-open-air.de/  (DE) Brande-Hörnerkirchen

Hells Pleasure Festival http://www.hellspleasure.de/  (DE) Pößneck

HOERNERFEST http://www.hoernerfest.de/  Brande-Hörnerkirchen (DE)

INFERNOFEST ŠARIŠ http://www.infernofest.sk/  okr.Rožňava-Slovensko

Immortal Shadows Fest http://www.immortal-shadows.ic.cz/  (cz) Kozlovice

Joch 'n' Roll Open Air http://www.rattenfest.de/  Hameln (DE)

KOKAFEST http://kokafest.com/  LODĚNICE V KARVINÉ (CZ)

KRUTOST FEST http://www.krutost.unas.cz/  Polná u Jihlavy (CZ)

MASTERS OF ROCK http://www.mastersofrock.cz/www/  VIZOVICE (CZ)

METAL CAMP Festival http://www.metalcamp.com/  Tolmin (SLOVINSKO)

NOC PLNÁ HVĚZD http://www.nocplnahvezd.cz / TŘINEC (CZ)

NUCLEAR FESTIVAL http://nuclear.festival.monsite.wanadoo.fr/  LYON (FR)

NUCLEAR STORM http://sweb.cz/nuclearstorm /  Holešov (CZ)

Old Metal Fest http://www.oldmetalfest.xf.cz/  KARVINÁ (CZ)

Open Air Rock Fest Vsetín http://www.rockfestvsetin.wz.cz / Vsetín (CZ)

PARTY-SAN OPEN AIR http://www.party-san.de/  Bad Berka (DE)

PARTY-SAN OPEN AIR http://www.party-san.de/  Weimar (DE)

PRESSURE FESTIVAL http://www.pressurefestival.com/  Herne (DE)

Queens Of Metal Open Air http://www.queens-of-metal.com/  Kleinwenkheim (Franken) (DE)

RAGNARÖK http://www.metal1.info/ragnaroek/  (DE)

Rock Hard Festival http://www.rockhardfestival.de/  Gelsenkirchener (DE)

Rock Harz Open Air http://www.rockharz.com/  Osterode (DE)

SILENT NIGHT FEST http://www.bohuslavicenadvlari.cz/fest/  BOHUSLAVICE NAD VLÁŘÍ(cz)

Spodek Hall http://www.metalmind.pl/metalmania / Katowice (PL)

Summer Breeze Open Air http://www.summer-breeze.de/site.php  Dinkelsbühl (DE)

SWEDEN ROCK FESTIVAL http://www.swedenrock.com/  Sölvesborgs (SWEDEN)

SWORDBROTHERS FESTIVAL http://www.swordbrothers.de/  JUZ Andernach (DE)

TEPLICKÁ ROCKOVÁ NOC http://www.teplickarockovanoc.wz.cz/program.htm l Teplice nad Metují(CZ)

TUSKA OPEN AIR FESTIVAL http://www.tuska-festival.fi/  HELSINKI (FIN)

United Metal Maniacs http://www.united-metal-maniacs.de/  FRIEDERSDORF(Bitterfeld) (DE)

Up From The Ground http://www.uftg.de / Gemünden am Main/Steinwiesen (DE)

Veldenstein Festival http://www.feuertanz-festival.de / (DE) Burg Veldenstein

Wacken Open Air http://www.wacken.com / WACKEN (DE)

Wacken Open Air http://www.wacken.com / Wacken (DE)

WÂLDROCK FESTIVAL http://www.waldrock.nl / burgum (nl)

With Full Force http://www.withfullforce.de/intro.php3  LEIPZIG (DE)

ZABBADUSCHDER OPEN AIR http://www.zabbaduschder.de / URBACH (DE)

Zombie Fest http://www.zombiefest.wz.cz/  (CZ)
a
Žižkův vraždící palcát fest http://zizka.fob.cz / TÁBOR (CZ)

Inferno Metal Festival http://www.infernofestival.net / Oslo (Norway)

Obscene Extreme http://www.obscene.cz/  (CZ)

 

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek